Simpsons Oyunları Oyna Ben 10 Oyunu

Simpsons Oyunları --- Ben 10 Oyunları

Ben 10 Zamana Karşı
Ben 10 Zamana Karşı
Kahramanımız ben 10 un bu güzel macerasında ona yardım edip canavarları altetmeye çalışıyoruz. Yön tuşları ile hareket edip "Z" ye basılı tutarak yine yön tuşları ile 4 karekterden istediğimize dönüse biliyoruz. İnsan formuna dönmek için ise yine "Z" tuşuna basıp bırakıyoruz. Her bölümün sonundaki büyük canavar öldürdükten sonra ruhu peşimizden kovalamaya çalışıyor. Tüm bölümü geri hızlı bir şekilde dönerek tamamlıyoruz. Aracın yaynına gelince ben on canavarın ruhunuda yokediyor ve bölüm tamamlanmış oluyor.
(Oynanma: 7,379)
Ben10 Matrix
Ben10 Matrix
Ben 10 karakterlerininden daha iyisini yapacağını düşünüyorsan bu oyun tam sana göre. Mouse ile istediğin türden canavara şekil verebilirsin. Oyunun başında çıkan 3 karakterden istediğini seç ve kanat kol kafa kuyruk yada neresini istersen oraya tıklayıp farklı modelleri seç renklendir ve ortaya çıkan canavarını istersen printerdan çıktısını alıp arkadaşlarınla paylaş.
(Oynanma: 7,267)
Göldeki Canavar
Göldeki Canavar
Göldeki canavar ben 10 a ateş açıyor ama başına geleceklerden habersiz. Kahramanımız onu öldürmek için yardımını bekliyor. Sürekli canavarın etrafında koşarak dönen ben onu yukarı tuşu ile koşu yönünü değiştirip boşluk tuşu ile ateş edebilirsin. Canavarın enerjisi bitince ölüyor ve level atlamış oluyorsun. Her levelde farklı bir karaktere dönüşen ben 10 her şekilde göldeki canavarı altediyor.
(Oynanma: 7,464)
Zehirli Tehlike
Zehirli Tehlike
Kimyasal bombaların hedefine ulaşmasını engellemeye çalışan ben 10 uzay aracına atlayıp karşısına ne çıkarsa patlatmaya çalışıyor. Oyun mouse ile oynanıyor. Sol tuşa basılı tutarsan sürekli ateş eder ve aşağı yukarı mouse ile birlikte gemiyi hareket ettirerek tüm ekranı tarayabilirsin.
(Oynanma: 7,288)

Reklamlar

Copyright © 2011 simpsonsoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.