Simpsons Oyunları Oyna Ben 10 Oyunu

Simpsons Oyunları --- Simpsons Oyunları

Simpsons Evi
Simpsons Evi
Simpsonların günlük yaşantılarına bir göz atmak ister misin? Anne baba büyük baba ve çocukların akşam gün biterken neler yaparak vakit geçirdiklerini bu oyun sayesinde daha iyi kavrayabilirsin. Oyun mouse ile oynanıyor.
(Oynanma: 7,442)
Simpsons Motorsiklet
Simpsons Motorsiklet
Simsonların babası Homer geliri azalınca bir sirkte gösteri yapmaya başlıyor. Atlıyor bir motorsiklete telörgü ile çevrilmiş bir topun içinde akrobatik hareketler yapmaya çalışıyor. Tabii işi zor, gazı iyi ayarlamazsa hemen düşebilir. Oyun başlayınca boşluk tuşu ile hızı orta seviyeye ayarlamaya çalış ve sağ sol yön tuşları ile bonusları topla.
(Oynanma: 7,788)
Simpsons Taşları
Simpsons Taşları
Mouse ile oynana bu oyunda amacımız kahramanlarımızın resimleriyle süslenmiş bu taşları eşleştirmek. İki ve daha fazla sayıda aynı resim yanyana yada altlı üstlü olduğunda tıklayarak onun patlamasınnı sağlayabilirsin. Ayrıca bir sonraki hamleyide düşünerek bir daha tıklamadan kendiliğinden patlamasını sağlarsan ekstre bomba kazanırsın ve hamle şasın kalmadığında bu bombalarla taşları yok edebilirsin. Tüm taşları yok edebilirsen sonraki seviyeyi oynayabilrisin.
(Oynanma: 11,506)
Tahta Çizim
Tahta Çizim
Tahta üzerine kurşun kalemle çizilmiş olan Homer SIMPSON fotoğrafını oymacılık sanatınıda ne kadar başarılı olduğunu görmek isteyenler oyma aletleriyle çizerek görebilsinler diye yapılmış bu oyun. Oyma işlemi yapacağınız yere göre bir alet seç ve vurma açısını ayarla mouse ile tıklayarak istediğin gibi oy. Resim bittiğinde FINISH tuşuna tıklayarak nasıl olduğunu görebilirsin.
(Oynanma: 7,809)

Reklamlar

Copyright © 2011 simpsonsoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.