Simpsons Oyunları Oyna Ben 10 Oyunu

Simpsons Oyunları --- Simpsons Oyunları

Baba Simpson
Baba Simpson
Baba Simpson apartmandan düşen varilleri yere düşmeden tutup araca koymaya çalışıyor. Yön tuşlarını kullanarak ona yardım edebilirsin. Ama yanan varillerden uzak durmalısın ve her yakaladığın varili aracına giderek bagaja yerleştirmelisin.
(Oynanma: 7,521)
Bart Simpson
Bart Simpson
Ailenin en yaramazı Bart ın elbise seçiminde ona yardımcı olun. Kendi tarzınızza uygun yada tamamen özgün şeyler deneyebilirsiniz. Fare yardımıyla kıyafet ve aksesuarları sürükleyerek Bart Simpson u giydir.
(Oynanma: 7,293)
Bart Simpson Giydir
Bart Simpson Giydir
Kahramınımız Bart Simpson istediğin kılığa girmeye hazır. İstersen onu şeytan kostümleri ile donatabilir yada bir samuraya dönüştürebilirsin. Yada ok saplanmış ve ölmek üzere olan bir hale getirebilirsin. Fareye kullanarak bunlardan istediğini yapabilirsin.
(Oynanma: 7,340)
Blok Patlatma
Blok Patlatma
Tüm simpsons aile fertlerinin bulunduğu bu oyunda amacımız ikiden fazla aynı cins karakterin bulunduğu yere fare ile tıklayarak patlatmak. Patlattığın bir blok tamamen biterse aşağı ve sola doğru kayıyor ve bu sırada yeni bir eşleşme daha olursa otomatik patlıyor ve bu patlamaların her biri bir bomba kazandırıyor. Oyunun sonlarına doğru hiç bir eşleşme kalmazsa bu bombalarla tek taşı patlatabiliyorsun. Tüm blokları yok etmeye çalış.
(Oynanma: 7,264)
Gizli Alfabe
Gizli Alfabe
Simpsons ailesinin dah önceden çektirdiği aile fotoğraflarına gizlenmiş, harfleri büyüteç yardımı ile fareyi kullanarak bulun. Her bulduğunuz harf 100 puan değerinde. Yanlış tıklamalar için 100 puan düşüyor. Yani rasgele tıklarsan puan kazanamazsın. Amaç sadece harfleri görüp onlara tıklamak.
(Oynanma: 7,320)
Homer Markette
Homer Markette
Homer bir marketten biraların yere düştüğünü görür ve içkiye düşkün Simpsonların aile reisi bu fırsatı kaçırmaz ve toplayabildiği kadar çok bira toplamaya koyulur. Yön tuşlarını kullanarak ona sizde yardım edebilirsiniz. Tek dikkat etmeniz gereken yanan biralara yaklaşmamak ve elinizdeki birayı hemen arabaya bırakıp sonra başkasını yakalamak.
(Oynanma: 7,361)
Kartopu Savaşı
Kartopu Savaşı
Oyunda amaç diğer simson ailesi fertleri çıkar çıkmaz kartopu ile vurarak onları altetmek. Mouse ve sağ sol yön tuşları ile onları vur ve sol alttan çıkan kartopu atan çocuğa dikkat et.
(Oynanma: 7,486)
Merge Simpson
Merge Simpson
Kuşkusuz her kadın bakımlı ve güzel görünmek ister. Ama Merge biraz elbise sıkıntısı çekiyor ve bu az sayıdaki seçenek arasından en iyi kombini oluşturarak tarzını sergilemek istiyor. Size düşende fare yardımı ile ona yardım etmek.
(Oynanma: 7,291)
Simpson Yarat
Simpson Yarat
Simpson karakterleri sence yeterli değil mi? O zaman bu oyun tam sana göre. Hemen kendine has bir karakter tasarlayabilirsin. Sağdaki seçeneklerde mouse ile gezinerek yüz yapısını, vücup tipini, kıyafetlerini ve son olarakta mekanı belirleyip isterseniz bu karenin yazıcınızdan çıktısını da alabilirsin.
(Oynanma: 7,534)
Simpsonlar
Simpsonlar
Simpsonların evine hoş geldin. Kahramanlarımızın yaşadığı evde neler olup bitiyor sakin bir geceyi nasıl geçiriyorlar diye merak ediyorsan, bu oyun tüm bunlara cevap verebilecek nitelikte. Evin içinde mouse yardımı ile dolaşıp sol üstte belirtilen görevleri sırasıyla yapmalısın.
(Oynanma: 7,774)
Simpsonları Vur
Simpsonları Vur
Oyunda amaç aniden karşına çıkan simpsons ailesi karakterlerini vurmak. Mermi sınırsız anacak yakındaki ana karakterleri vurunca puan kaznılmıyor. Arka plandaki ufak yerlerden çıkan vurması daha zor olan karakterlerden puan alınıyor ve her ıska atış 5 puan siliyor. Bol eğlenceli bir oyun.
(Oynanma: 7,567)
Simpsons
Simpsons
Simpsons ailesi karın zevkini doyasıya çıkartıyor. Kış geldi ve her taraf beyaza büründü. Kahramanlarımızı da hemen dışarı çıkıp kar topu oynamaya başlıyorlar. Sende en yi atışlarını yap ve puarını katla. Kardan adamı vurunca puan alınmıyor, kartopu atan çocuktan kaçmazsan yada ıskalarsan puan kaybediyorsun.
(Oynanma: 7,063)

Reklamlar

Copyright © 2011 simpsonsoyunlari.com, Tüm Hakları Saklıdır.